Dnes je pátek  23. března 2018

Svátek má: Ivona     Zítra: Gabriel

Doménu JESENÍKY.CZ nabízíme k dlouhodobému pronájmu! Kontakt ZDE

K A T E G O R I E
HOME > Školství a vzdělávání
    V této kategorii  

O D K A Z Y

 •  Firemní akce, teambuilding, vzdělávání
  Nezapomenutelné outdoorové a firemní akce, teambuilding. Vše v kombinaci s uceleným firemním vzděláváním. Flexibilita, kreativita, originalita.
 •  Informační centrum Jesenicka - Školství
  Komplexní a nejrozsáhlejší informační server Jesenicka, denně aktualizovaný z IC Jeseník. Zahrnuje veškeré informace pro návštěvníky a občany regionu. Všechny databáze umožňují rychlý výběr dle vlastních prametrů (ubytování, gastronomie, turistické trasy, možnosti koupání a rybolovu, jízdní řády, počasí a sněhové zpravodajství, foto a videogalerie, 416 zajímavostí a památek, kultura, sport, lyžařské vleky, historie a významné osobnosti, regionální tisk, mapy, školství, zdravotnictví a další.
 •  Jeseníky – lyžařská škola
  Jeseníky – lyžařské a snowboardové školy a půjčovny, všechna střediska Jeseníků: na Ramzové, Miroslavi, Petříkově, Ostružné, Filipovicích, Červenohorském sedle a v Lipové Lázních, Lyžařská školka pro děti, prodej sportovního vybavení, Info centrum v Jeseníku, Ubytování – hotely, penziony, apartmány, chaty, Půjčování horských kol, adrenalinové sporty – Paintball, Snowboard Schools, Bike and Ski and Snowboard Rental, Change, Tourist Info, Skischule, Skiverleih und Wartung, Unterkunft, Radverleih, Touristinfo
 •  Lyžařská a snowboardová škola SBSchool
  Lyžařská a snowboardová škola v Oblasti Starého města pod Sněžníkem - ve skiareálech Olšanka - Velké Vrbno, Kunčice, Hynčice pod Sušinou, půjčovna, servis, snowtubing.
 •  Olomouc Region Card
  www.skubi.info - internetové knihkupectví - prodej Olomouc Region Card.
 •  RS RELAXA - STAN
  Rekreační středisko RELAXA – lyžování, snowkiting, vlastní lanové centrum, lezecké stěny, paintball a mnoho dalších atrakcí. Skvěle vybavené, nově zrekonstruované v krásné přírodě. Celoroční nabídka ubytování s programem i bez programu, pro školy, firmy, rodiny, individuální turistiku. Letní a lyžařské tábory. Cca 6 km od Rýmařova, směrem na Šumperk, na úpatí hlavního hřebene Jeseníků. Více na www.istan.cz , tel. 568 422 983, 554 211 406, mail. info@istan.cz
 •  ZŠ Hošťálkovy
  Informace o málotřídní škole v předhůří Jeseníků
 •  ZŠ Město Albrechtice, okres Bruntál
  Informace o základní škole, školní družině, školní jídelně, zájmové a mimoškolní činnosti, práci s ICT.
 •  

  K A T E G O R I E
  HOME > Školství a vzdělávání
  Přidat odkaz Upravit odkaz


  Orlicko.cz Alberon.cz Pastviny.cz Říčky.cz Alberon.cz/svatky

  © 2002 Alberon