Dnes je pátek  23. března 2018

Svátek má: Ivona     Zítra: Gabriel

Doménu JESENÍKY.CZ nabízíme k dlouhodobému pronájmu! Kontakt ZDE

K A T E G O R I E
HOME > Sport a relaxace
    V této kategorii  

O D K A Z Y

 •  Abeceda Jeseníků - turistický portál
  Jeseníky - přehled ubytování, turistika, mapy, sněhové zpravodajství, lokální počasí a další informace.
 •  Abeceda zdraví
  Hubněte zdravě, bezpečně, moderně a viditelně na kila i centimetry! Chcete zhubnout a seriosně kontrolovat Vaši novou postavu? Toužíte po ideální váze, sexy postavě a větším sebevědomí? Cítíte potřebu udělat něco pro své zdraví a svůj skvělý pocit i vzhled? Určitě to zvládnete, protože Vám pomůžeme. Vaše odhodlání a rozhodnutí zhubnout Vám přinese jedinečný pocit a obdiv okolí.
 •  Acrobat Park Štíty
  New Freestyle ski and snowboarding centrum for trainig or competition! Possibility accommodation from 01.05.2004! Nové centrum pro tréning i závody pro Freestyle ski a snowboard! Možnost ubytování od 01.05.2004!
 •  Adrenalin Park Jeseníky
  Pro všechny, kteří nechtějí jen sedět na zadku................Vyzkoušejte lanové centrum, obří houpačku, jízdu na koních, paintball, lukostřelbu, bungee trampolínu, terénní 4kolky nebo výlet na kanoi a pak se nadlábněte ve Steak Saloonu. To vše v nádherné přírodě Jeseníků.
 •  aminoMax - sportovní výživa (Kreatin...)
  Sportovní a doplňková výživa, internetový obchod, přímý zásilkový prodej, online obchod nejen pro fitness a kulturistiku. Kvalitní produkty, nízké ceny. Kreatin, Lecitin, HMB, Karnitin, BCAA, Glutamin, vitaminy.
 •  Aquacentrum Slunce v Rýmařově
  Nové Aquacentrum - plavecký bazén s protiproudem, brouzdaliště, finská sauna,horká pára, relexační bazén, whirlpool vana, odpočívárna, mokrý bar
 •  Areál Ski Čenkovice - lyžařské středisko
  Lyžařský areál a rekreační středisko Čenkovice - Orlické hory. Kompletní informace - vleky, běžecké tratě, sjezdovky, snowboard, Nugget Snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, lyžařská školka, ubytování, restaurace, služby, web kamera, předpověď počasí, webkamera, panoramatická kamera, radarová mapa, fotogalerie, pension, hotel, snowtubing, parkoviště, turistika, cykloturistika, rekreace, pěší turistika, travní lyžování, sjezd na horských (terénních) koloběžkách, půj
 •  Cannibals baseball Šumperk
  Oficiální stránky baseballového oddílu, informace, výsledky, soupisky, dění
 •  Cyklistická knihovna
  Internetové knihkupectví, cykloknihy, cyklistická a cykloturistická literatura, cestopisy, atlasy, mapy a průvodci.
 •  Cyklistika pro všechny Krnov
  Cyklotrasy na Sev.Moravě, Cykloinformace, Bezpečně na kole, Závody a vyjížďky, Humor, Odkazy, Fotogalerie, ...
 •  Čenkovice - Ski areál Buková hora - lyž.
  Čenkovice - Oficiální stránky pro Ski areál Buková hora, lyžařské a rekreační středisko - Orlické hory. Info - vleky, běžecké tratě, sjezd, snowboard, snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, ubytování, restaurace, služby spojené s rekreací, web kamera, odtahová služba, předpověď počasí, webkamera, radarová mapa, fotogalerie, pension, hotel, snowtubing, parkoviště, turistika, cykloturistika, rekreace, pěší turistika
 •  Dj Pety
  Oficiální stránky dje Petyho.
 •  Dvě plus dvě - bezpečná přeprava dětí
  bezpečná přeprava dětí, přepravní vozíky, dětské vozíky za kolo, přepravní systémy na kolech, transportní systémy, přepravní vozíky a dvojkola, Zwei plus zwei, Croozer, dětské přívěsy za jízdní kola, kočárky, sportovní vozíky a nákladní přívěsy.
 •  Fitcentrum Letohrad
  Nové fitcentrum v Letohradě - moderní prostředí, plocha 250 m2, více než 40 stanovišť.
 •  Horský penzion Zlatý Potok
  Zlatý Potok je místo pro Vaši skvělou dovolenou v pohoří Kralického Sněžníku. Penzion nabízí tenisový kurt, bazén, osvětlenou sjezdovku, pokoje se sociálním zařízením, jídelnu s barem a krbem, společenskou místnost s biliardem, plně vybavenou kuchyň, zahrádku s grilem, ohniště... Cena 200,-Kč/osoba/den.
 •  Hotel Eduard
  Hotel Eduard se nachází přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem, které díky strategické poloze uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná, Ramzová s bohatou nabídkou zimního i letního vyžití a známého lázeňského centra Lipová, patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo.
 •  Hubnutí s proteiny - FiToM - studio
  Hubnutí, nabírání váhy, úprava postavy, vhodný pohyb a sport, podle Vašich potřeb zajistí studio FiToM, odborník na dobrou kondici a zdravý život. Více na www.fitom.wz.cz
 •  Chata Na Mlýně - Horní Město
  Ubytování, restaurace, příroda a turistika na krásném místě u Rešovských vodopádů. Přijeďte si odpočinout!
 •  Informační centrum Jesenicka
  Informační server Jesenicka s denní aktualizací databází ubytování, gastro, počasí, kultura a sport, aktuality, fotogalerie a řady dalších.
 •  Informační centrum Jesenicka - Sport
  Komplexní a nejrozsáhlejší informační server Jesenicka, denně aktualizovaný z IC Jeseník. Zahrnuje veškeré informace pro návštěvníky a občany regionu. Všechny databáze umožňují rychlý výběr dle vlastních prametrů (ubytování, gastronomie, turistické trasy, možnosti koupání a rybolovu, jízdní řády, počasí a sněhové zpravodajství, foto a videogalerie, 416 zajímavostí a památek, kultura, sport, lyžařské vleky, historie a významné osobnosti, regionální tisk, mapy a další.
 •  Informační centrum Jesenicka - Vleky
  Komplexní kriteriový vyhledavač všech lyžařských vleků na Jesenicku s návazností na možnosti běžeckých tras, ubytování, stravování, doplněný o panoramatické mapy zimních center, záběry live kamer a odkazem na aktuální počasí
 •  Infrasauna
  Výroba, dodávka a montáž infrasaun.
 •  Jeseníky Info
  Komplexní informační portál s největší databází ubytovacích zařízení v Jeseníkách, členěnou do kategorií. Turistické mapy, široký přehled možností vyžití pro volný čas, sněhové zpravodajství a další praktické služby a informace. I s wapovou verzí pro Váš mobilní telefon.
 •  Jeseníky - informační server
  Informační server zaměřený výhradně na Jeseníky - zimní střediska, lyžování, sněhové zpravodajství, turistika, cykloturistika, ubytování, fotografie, Jeseníky.
 •  Jeseníky - největší lyžařská škola Sun
  Jeseníky - Lyžařská a snowboardová škola a půjčovna Sun ve všech střediscích Jeseníků: Ramzová, Miroslav, Petříkov, Ostružná, Filipovice, Červenohorské sedlo, Lipová lázně. Dětská lyžařská školka, sportovní obchod, Turistické informační centrum Jeseník, ubytování, Půjčovna horských kol, Paintball, Ski and snowboard school, rental, shop and service, accomodation, Tourist info, bike rental, Skischule, Skiverleih und Wartung, Unterkunft, Touristinfo, Radverleih.
 •  Jeseniky.org
  Informační server Jesenicka s galerií Jeseníků.Naleznete zde Vše potřebné pro cestu do Jeseníků.
 •  Jeseníky – lyžařská škola
  Jeseníky – lyžařské a snowboardové školy a půjčovny, všechna střediska Jeseníků: na Ramzové, Miroslavi, Petříkově, Ostružné, Filipovicích, Červenohorském sedle a v Lipové Lázních, Lyžařská školka pro děti, prodej sportovního vybavení, Info centrum v Jeseníku, Ubytování – hotely, penziony, apartmány, chaty, Půjčování horských kol, adrenalinové sporty – Paintball, Snowboard Schools, Bike and Ski and Snowboard Rental, Change, Tourist Info, Skischule, Skiverleih und Wartung, Unterkunft, Radverleih, Touristinfo
 •  Karlovice - Jeseníky
  Turistické informační centrum: informace o ubytování, službách a památkách v lyžařském a turistickém středisku Karlovice v Jeseníkách. Penziony, restaurace, lyže, sníh, turistika, letní a zimní dovolená.
 •  Králický Sněžník
  Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
 •  Lyžařská a snowboardová škola SBSCHOOL
  Výuka lyžování, snowboardingu, půjčovna, dětská lyžařská školička.
 •  Lyžařská a snowboardová škola SBSCHOOL - Jeseníky
  lyžařská a snowboardová škola, půjčovna, lyžařská školka, snowtubing - sněhové čluny ve Snowparku Shark Paprsek - Olšanka u Starého města pod Sněžníkem
 •  Lyžařské středisko Klepáčov
  Lyžařské středisko Klepáčov nabízí 4 vleky a 4 sjezdovky různých náročností a délek (190-530m), večerní lyžování, umělé zasněžování, pravidelnou strojovou upravu sjezdových tratí a mnoho dalšího...
 •  Lyžařský areál Čenkovice pod Bukovou hor
  Vše o Ski Čenkovice, lyžařském areálu Čenkovice pod Bukovou horou. Info - vleky, běžecké tratě, sjezd, snowboard, snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, ubytování, restaurace, web kamera, panoramatická kamera, předpověď počasí, radarová mapa, fotogalerie, pension, hotel, snowtubing
 •  Lyžařský areál Skitech - KUNČICE
  2 lyžařské vleky, délka 2 x 600m, převýšení 150m, umělé zasněžování, 4 km denné upravovaných sjezdovek strojem Kassbohrer PB 240, večerní lyžování, parkoviště přímo u vleku, bufet pod sjezdovkou, 2 restaurace 200m od vleků, lyžařská škola, snowtubing (jízda na duši), půjčovna lyž.vybavení, šatna a mnoho dalších možností!
 •  Lyžařský vlek Hošťálkovy Vraclávek
  Lyžařský vlek Hošťálkovy Vraclávek se probouzí k životu. Pro ty z vás, kteří nevědí, kde nás hledat, vydejte se po trase: Krnov – Krásné Loučky – Hošťálkovy – Vraclávek, Od Krnova až k vleku ujedete zhruba 13km. Připravili jsme pro vás několik změn, doufejme, že k lepšímu. Ta nejpodstatnější říkáme si KRŠTA. A teď k těm méně podstatným: když zima dovolí, uměle zasněžujeme, každý večer vyjede na svah rolba, kotev chystáme co nejvíce, světla pro večerní lyžování jsou připravena, parkovat můžete bezplatně . Až vás unaví naše 515_m dlouhá sjezdovka s převýšením 130_m můžete si odpočinout u dobré kávy či něčeho ostřejšího.Více informací
 •  MCS Borova Open
  MCS Borova Open - Tennis Grand Prix : Tenisovy turnaj pro amaterske neregistrovane.
 •  Nakole.cz
  Server o cestování na kolech, cyklistika, cykloturistika, cestopisy, cyklozájezdy, cyklobazar, tipy na cyklotrasy, informace z regionů, ubytování, akce, recenze a testy, diskusní fórum, hodnocení dopravy ve městech, rady pro cyklocestovatele.
 •  Na Smrťáku
  Lyžařský areál | Terénní minikáry
 •  Olomouc Region Card
  www.skubi.info - internetové knihkupectví - prodej Olomouc Region Card.
 •  Pension Pod Mořským okem + vlastní lyžařský vlek
  JESENÍKY. Pension s vlastním lyžařským vlekem nabízí ubytování v nádherných apartmánech. Pension se nachází uprostřed Jeseníků, v údolí pod nejvýše položeným lyž. areálem v ČR Ovčárna-Praděd. Dovolená pro milovníky zimních radovánek - lyže, běžky.
 •  Pension U Řeky
  At´neprší ( !! ) a vydrží nám sníh na Pradědu až do května !!! Dole jaro a u nás nejkrásnější jarní lyžování ! * * * Tichý, domácký, malý a útulný rodinný pension pouze 20 km od nejvyšší hory na Moravě Vám nabízí své služby !!!! Můžete lyžovat na Pradědu, koupat se v krytém bazénu v Bruntále, navštívit zajímavá města jak u nás tak v Polsku a HLAVNĚ ( !!! ) si pořádně ODPOČINOUT !!! * * * Neváhejte máme jen tři útulné pokoje, každý se samostatnou koupelnou a WC. Na pokoji TV.* * * NEKUŘÁCKOU RESTAURACI a Art galerii přímo v pensionu. * * * Svého pejska si ZDARMA vezměte sebou ! * * * Více info. na www.pensionureky.jeseniky.com a na tel. 554 744 115 . * * *
 •  PENZION EMA
  Ubytování ve stylovém rodinném penzionu s nadstandartními službami u lyžařských sjezdovek. Lyžařské vleky, sjezdovky, lyžování, parní lázeň atd.
 •  Penzion Fialka Velké Losiny
  Penzion Fialka poskytuje pohodlné ubytování v lázeňské obci Velké Losiny v Jeseníkách.
 •  PENZION NA KOŠTĚTI
  2-lůžkový a 4-lůžkový pokoj s možností využít kuchyňský kout, terasa, ohniště, gril, výhled na hlavní hřeben Jeseníků s vysílačem na Pradědu a Velký Kotel, sjezdové lyžování na svazích v blízkém okolí (Andělská Hora, Malá Morávka, Karlov, Praděd), běžky je možno po většinu zimy obout už u chalupy, běžecké - trasy všude v okolí, horská turistika v Jeseníkách a kolem Slezské Harty, koupání na Slezské Hartě, množství cyklotras v okolí, jízda na koni......
 •  Praděd
  Informační stránky o dění na Pradědu a pod Pradědem
 •  Praděd - Jeseníky
  Ubytování v hotelu s restaurací na nejvyšší hoře Jeseníků a Moravy. Sportovní využití v kteroukoli roční dobu.
 •  Profesni oděvy s.r.o
  rondony,kalhoty,sukně,košile,halenky,obleky,kostýmky,vesty,kravaty
 •  Přilby a helmy na lyže a snowboard
  Rady, jak si vybrat správnou přilbu na lyže a snowboard. Ukázky dalších ochranných pomůcek jako jsou chrániče páteře a lyžařské brýle.
 •  Půjčovna kol a běžek Rejvíz
  Půjčovna horských kol a běžek, miniservis, voskování lyží. Poradíme přiměřené trasy.
 •  Relaxcentrum Bělá pod Pradědem
  Bělá pod Pradědem, centrum Jeseníků - sportovně rehabilitačně zábavní centrum - squash, bowling, tenis, beach volejbal, bazén, solarium. Jeseníky, Domašov, poblíž Karlova Studánka, Ovčárna, Praděd.
 •  RS RELAXA - STAN
  Rekreační středisko RELAXA – lyžování, snowkiting, vlastní lanové centrum, lezecké stěny, paintball a mnoho dalších atrakcí. Skvěle vybavené, nově zrekonstruované v krásné přírodě. Celoroční nabídka ubytování s programem i bez programu, pro školy, firmy, rodiny, individuální turistiku. Letní a lyžařské tábory. Cca 6 km od Rýmařova, směrem na Šumperk, na úpatí hlavního hřebene Jeseníků. Více na www.istan.cz , tel. 568 422 983, 554 211 406, mail. info@istan.cz
 •  Shaman.cz
  Zálesácká encyklopedie, lesní moudrost, tábornictví a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní turistiku, woodcraft, outdoor či horolezectví.
 •  Skiareál Avalanche v Jeseníkách
  Skiareál Avalanche v Jeseníkách pod Pradědem – letní a zimní rekreace, čtyřsedačka s dojezdem 1500 m, 5 vleků, snowpark, ubytování v hotelu, kongresová turistika, firemní školení, dětská rekreace, aquasvět.
 •  SKI CENTRUM KRNOV
  PRODEJ, SERVIS, PŮJČOVNA, BAZAR, LYŽAŘSKÁ ŠKOLA
 •  Ski Čenkovice - lyžařský areál Buková ho
  Ski Čenkovice v Orlických horách, lyžařské středisko, Buková hora. Kompletní informace - vleky, běžecké tratě, sjezdovky, nugget snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, ubytování, restaurace, web kamera, panoramatická kamera, předpověď počasí hory, webkamera, radarová mapa, fotogalerie, pension, hotel, snowtubing,...
 •  Sport
  Online inzertní server a bazar sportovních potřeb, náčiní a vybavení pro všechny druhy sportů. Firemní i soukromá inzerce zdarma bez registrace, bez omezení počtu znaků, možnost vložit fotografie, video nebo zvýraznit zápis, přehledné řazení katalogu.
 •  Sportovní klub Šumperk
  Veřejný lyžařský závod - Patnáctka okolo Paprsku
 •  Sportpark Františkov
  SKIAREÁL FRANTIŠKOV (640 m. n. m.) na trase Hanušovice - Jeseník Vás zve na příjemné lyžování v klidném prostředí. Mapa. Ideální terén a zázemí pro rodiny s dětmi. Denně od 9 od 21 hod. Bezproblémové parkování 50 m od vleku. Dvojkotva s bubínkem a dětský provazový vlek s pevnými kotvičkami – 2 sjezdovky - 500 m a 600 m, upravovaná běžecká stopa, nově vybudovaný SNOWPARK a kluziště. Noční osvětlení, občerstvení a bufet, posezení u zastřešeného krbového ohniště, odpočívárna (dětský koutek, televize, rotopedy, kolečník), ubytování v areálu. Půjčování skútru a dětských čtyřkolek. Umělé zasněžování a úprava svahů. - 2x webkamera - denně aktualizován stav sjezdovek a vleků.
 •  Super dovolená - katalog zájezdů
  Zájezdy cestovní kanceláře Globus Tour Žamberk. Naše cestovní kancelář vám nabízí zájezdy pobytové i poznávací, a především online katalog zájezdů
 •  Tichošlápkovy jeseníky
  cykloturistika, tipy na výlet, informace regionu, ubytování,lyžařská střediska, cyklotrasy jesenicka
 •  Ubytovanie – Turistik.sk
  Ubytovanie cez internet v Slovenskej republike aj v Českej republike. Súčasťou je turistický Sprievodca a digitálna turistická mapa
 •  Vlek Hošťálkovy - Vraclávek
  Vlek Vraclávek - lyžařský areál. Upravená sjezdovka. Parkoviště a restaurace u vleku.
 •  Volejbal v Šumperku
  Vše, co chcete vědět o šumperském volejbalu a bojíte se na to zeptat...
 •  Zdraví a správná životospráva
  Cílený, úspěšný program zaměřený na snížení vaší váhy, neváhejte a vyzkoušejte! Skvělé výsledky zárukou! Hubněte rychle, příjemně a nejen to. Získejte svalovou hmotu a dokonalé mužné tělo bez tuku. Vyzkoušejte program speciálních potravin a doplňků, nejen pro sportovce.
 •  

  K A T E G O R I E
  HOME > Sport a relaxace
  Přidat odkaz Upravit odkaz


  Orlicko.cz Alberon.cz Pastviny.cz Říčky.cz Alberon.cz/svatky

  © 2002 Alberon