9 cílů
X-park Františkov

X-park Františkov

Moderní areál na trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová, která jsou vzdálena 6 km. Areál ve Františkově nabízí ideální terén včetně zázemí pro rodiny s dětmi. Hlavní vlek dvou ... (více)
Ski areál Branná

Ski areál Branná

Lyžařské středisko ve výšce 630 – 750 m n. m., vybudované v obci Branná, nabízí dva lyžařské vleky a sedačkovou lanovku. Lyžovat je možné na třech svazích – mírnějším pro začátečníky a strmějších pro zdatnější jez ... (více)
Ski areál Dolní Morava

Ski areál Dolní Morava

Lyžařské středisko Dolní Morava nabízí tratě všech stupňů obtížnosti. Náročné lyžaře jistě nadchne černá sjezdovka, která patří k nejprudším v České Republice. Běžně se na ní lze setkat s členy lyžařské reprezentac ... (více)
SKI AREÁL KRALIČÁK – Hynčice p.S./Stříbrnice

SKI AREÁL KRALIČÁK – Hynčice p.S./Stříbrnice

Pohoří Kralického Sněžníku je svou polohou a nadmořskou výškou ideální pro zimní sporty. My jsme spojili dvě přes kopec ležící lyžařská střediska - Stříbrnice a Hynčice pod Sušinou - a vytvořili areál, který lyžařům a ... (více)
Ski areál Paprsek

Ski areál Paprsek

Ski areál Paprsek v nadmořské výšce 780 – 1010 metrů nad mořem je svojí atmosférou vhodný hlavně pro rodinnou rekreaci. Areál poskytuje množství sportovních možností jak v zimní, tak v letní sezoně.V zimním období nabízí ná ... (více)
Ski areál Větrný vrch - Dolní Morava

Ski areál Větrný vrch - Dolní Morava

Areál Větrný vrch se nachází v nadmořské výšce 670 – 810 m n. m. a je ideální pro rekreační lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi, lyžařské kurzy.V areálu se nachází dva vleky a tři modré sjezdovky, každá s délkou cca ... (více)
Ski areál Vysoká

Ski areál Vysoká

Přímo u chaty Vysoká se v nadmořské výšce 730 – 811 m n. m. nachází sjezdovka s lyžařským vlekem o délce 420 m s celkovým převýšením 81 m. Sjezdovka je po celou zimní sezónu upravována rolbou a je svojí povahou vhodná pro kl ... (více)
Ski Kunčice

Ski Kunčice

Skiareál Kunčice najdete na úpatí masivu Králického Sněžníku, 3 km za obcí Staré Město pod Sněžníkem, v nadmořské výšce 600 - 800 metrů. Denně jsou zde pro vás upravené sjezdovky v celkové délce až 4,5 km. Dominují široké, nepřeplněné, modř ... (více)
 9 cílů
Počasí
5.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS