Stravování Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 13 0-9 z 115 stravování
ArtCafé

ArtCafé

Stylová kavárna ArtCafé nabízí široký výběr káv značky L'Antico, čaje MLESNA, horké čokolády, nealko i alko nápoje, ledové čaje, stáčené víno a výběr z několika druhů zákusků.
Bauerova kavárna

Bauerova kavárna

Prostory této kavárny byly vybudovány v roce 1588. Po několik generací zde byla provozována pekárna. Cílem kavárny je citlivé spojení historie, umění a kavárenské činnosti. 
Bianco Caffé

Bianco Caffé

Přijďte si osladit život po italsku a užijte si příjemné posezení v centru města s nádechem italské atmosféry.Poznejte kousek slunné Itálie na nečekaném místě. Bianco caffe je rodinnou italskou kavárnou a cukrárnou s vlastní výr ... (více)
Cafe & Bar VeMi

Cafe & Bar VeMi

Café bar & restaurant VeMi nabízí denní menu, soukromé akce, venkovní zahrádku a v letní sezóně točenou zmrzlinu. Nechybí příjemné posezení v útulném prostředí.
Café bar Mio

Café bar Mio

V kavárně naleznete příjemné posezení v nekuřáckém prostředí, kde Vás obslouží pohodový personál. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky kávy, nápojů a čerstvých zákusků. 
Café Carré

Café Carré

Kavárna s příjemným interiérem nabízí spoustu druhů čerstvých dortíků, zákusků a sušenek domácí výroby,
Café Svět

Café Svět

Café Svět nabízí příjemné a útulné prostředí k posezení při kávě.Pochutnat si můžete na pestrém výběru slaných i sladkých pochoutek. V letních měsících je možné usadit se na kryté zahrádce.
Caffe & shop Ennea

Caffe & shop Ennea

Zaručeně čerstvé domácí zákusky, dorty a cukrárenské pečivo dostanete v Caffe & shop Ennea na náměstí Svobody v Jeseníku. Kromě lahodné kávy zde můžete ochutnat výtečný ořechový dort z mikulovické výrobny Šťastné srdce.Na ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 13 0-9 z 115 stravování
Počasí
12.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS