Stravování Zábřežsko

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 13 stravování
Café Carré

Café Carré

Kavárna s příjemným interiérem nabízí spoustu druhů čerstvých dortíků, zákusků a sušenek domácí výroby,
Galleria Ristorante Napoletana

Galleria Ristorante Napoletana

Galleria Napoletana je italská restaurace, která vás od chvíle, kdy do ní vstoupíte, pohltí směsicí chutí, vůní, barev i zvuků, zaujme všechny vaše smysly a v okamžiku vás z reality všedních dnů přenese do slunné Neapole.V samé ... (více)
Kavárna / Bar RETRO

Kavárna / Bar RETRO

Kavárna / Bar RETRO nabízí příjemné posezení ve stylovém baru v centru Zábřehu.Kavárnu naleznete na Farní ulici, v přízemí budovy Zábřežského Kina. Jedná se o jednu z nejhezčích budov města, v blízkosti kostela Sv. Bartolom ... (více)
Kavárna U Kašny

Kavárna U Kašny

Malá, útulná kavárna v srdci Mohelnice nabízí mnoho variant prvotřídní kávy, křupavé panini, osvěžující zmrzliny a vlastní cukrářské výrobky.  
Penzion Tučňák

Penzion Tučňák

Součástí penzionu je restaurace se specializovanou steakovou kuchyníKaždý všední den nabízíme sedm druhů poledního MENU a samozřejmostí je i nabídka hotových jídel a minutek. Za příznivého počasí můžete využít letní terasu.
Restaurace Bozeňov

Restaurace Bozeňov

Restaurace Bozeňov v oblíbené rekreační oblasti. Letovisko nabízí velký počet kulturních i sportovních aktivit, v letním období patří k největším magnetům dvě přehradní nádrže.Nekuřácká restaurace s kapacitou 80 míst a d ... (více)
Restaurace CLUB

Restaurace CLUB

Naše restaurace vás na první pohled zaujme moderním designem interiéru, který díky své členitosti poskytuje návštěvníkům pocit soukromí, ale zároveň je udržuje v bezprostředním kontaktu s ostatními hosty.U nás najdete typické p ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 13 stravování
Počasí
5.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS