Hotel Reoneo, Vernířovice
aktuálně 8.8 °C zataženo
29.02. | zataženo | 10.8 °C
01.03. | slabý déšť | 9.7 °C
02.03. | slabý déšť | 8.7 °C
Vernířovice 154 , 78816 Sobotín, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 774 963 113
Vernířovice 154
78816 Sobotín, Česká republika
Naplánovat trasu

Hotel Reoneo, Vernířovice

Hotel Reoneo se nachází v obci Vernířovice v blízkosti autobusové zastávky.

Kapacita hotelu je 75 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K dispozici je společenská místnost s televizí, kulečníkem, stolním tenisem a lyžárna. Součástí hotelu je vybaven restaurací s televizí a šipkami, která slouží i jako jídelna pro rekreanty (možnost snídaní, polopenzí nebo plných penzí). V letním období je možnost posedět na prostorné venkovní terase. Na zahradě se nachází hřiště na míčové hry nebo tenis, dále ruské kuželky, ohniště a udírna. V hotelu je možno si zapůjčit horská kola a sportovní náčiní. Možnost ubytování s domácím mazlíčkem po předchozí domluvě za příplatek.

Parkování

Parkoviště u hotelu zdarma.

0%
Ranch M

Ranch M

Horská obec Vernířovice (517 m n. m.) leží v malebném údolí říčky Merty, které je z obou stran obklopeno horami Hrubého Jeseníku. Právě zde, uprostřed čisté přírody CHKO Jeseníky, najdete rodinnou ekofarmu zabývající se paste ... (více)
Vzdálenost: 221 m
Lyžařský areál Vernířovice

Lyžařský areál Vernířovice

Lyžařský areál Vernířovice má již velmi dlouhou tradici v nadmořské výšce 510 - 610 m n. m. s délkou sjezdovky 550 m.Nechybí zde uměle zasněžována a pravidelné upravování sjezdovky, která nabízí také večerní lyžování.  ... (více)
Vzdálenost: 442 m
Ski areál Brněnka

Ski areál Brněnka

V areálu naleznete lyžařské vleky v celkové délce 1300 m. Lyžařské svahy pro začátečníky a pokročilé jsou upravovány rolbou a zasněžovány s nejdelší sjezdovkou o délce 980 m.  K dispozici je také lyžařská a snowboardová ... (více)
Vzdálenost: 1.79 km
Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařské středisko Klepáčov leží asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, v nadmořské výšce 740 – 850 metrů. Pro lyžaře jsou připraveny tři lyžařské vleky v délce od 150 do 450 metrů, doplněné o jeden vle ... (více)
Vzdálenost: 2.50 km
Kostel sv. Vavřince

Kostel sv. Vavřince

Již v roce 1350 zmiňuje listina, kterou bylo vytvořeno litomyšlské biskupství kostel s farou v Sobotíně. Prokazatelnou existenci obce potvrzuje Papežská listina Klimenta VI. vydaná v Avignonu.Sobotínská fara byla za majitele Jana Žerot ... (více)
Vzdálenost: 3.65 km
Lyžařské běžecké trasy Skřítek

Lyžařské běžecké trasy Skřítek

Na Skřítek vede stará silnice spojující Opavu, Rýmařov a Šumperk. Silnici postavili v letech 1839 - 1842 bratři Kleinové na objednávku moravských zemských stavů.  Tato oblast zahrnuje dvě velká lyžařská běžecká střediska: Ze Skřítku ... (více)
Vzdálenost: 3.93 km
Kostel svatého Michala v Maršíkově

Kostel svatého Michala v Maršíkově

Významný doklad roubené architektury  Kostel byl postaven v pozdně renesančním rustikálním stylu roku 1609. Spolu s dřevěným kostelem v Žárové patří k vzácným roubeným stavbám, při jejichž konstrukci bylo použito dřevo z pův ... (více)
Vzdálenost: 3.95 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Chata Skřítek

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Chata Skřítek

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 3.97 km
Ski areál Sobotín

Ski areál Sobotín

Ve Ski Areálu Sobotín si mohou všichni lyžaři a snowboardisté užít  upravenou a zasněženou sjezdovku o délce 270 m s převýšením 47 m. V areálu naleznete také bufet.
Vzdálenost: 4.07 km
Areál Kociánov

Areál Kociánov

Dětské hřiště jako „Svět Vikingů“, kterému vévodí hrad Stockholm s prolézačkami, skluzavkou a různými zákoutími.  V letních měsících oceníte umělý potok, intenzitu jeho toku si děti mohou samy regulovat. Vodní hrátky n ... (více)
Vzdálenost: 5.10 km
Počasí
8.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS