Březinův statek, Bludov
aktuálně 8.8 °C zataženo
29.02. | zataženo | 11.9 °C
01.03. | slabý déšť | 10.2 °C
02.03. | slabý déšť | 9.7 °C
Jana Žižky 905 , 78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 604 600 409
Jana Žižky 905
78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Březinův statek, Bludov

Rekreační objekt je státen chráněnou kulturní památkou. Jde o nově renovovaný stylový venkovský dům v obci Bludov.

Jednopokojová polovina dvojdomku o 60 m² s pěkným a moderním vybavením. Obývací pokoj je zároveň ložnicí, kde naleznete 1 postel, 1 rozkládací pohovku pro 2 osoby, dále konferenční stolek s 1 křeslem a 1 dvojkřeslem, 1 komodu, televizi, rádio s CD a kachlová kamna..

Otevřená kuchyň je vybavená sklokeramickou deskou o 4 plotýnkách, horkovzdušnou troubou, mrazničkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, jídelním stolem se 4mi židlemi a potřebným nádobím pro vlastní vaření. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC a je zde i zabudována původní funkční udírna s možnostíi využití.

K dispozici je pozemek o rozloze 200 m² s venkovním posezením a ohništěm, zahradním nábytkem, zastřešeným parkovištěm přímo u domu a boudou pro psího miláčka.

 

Parkování

Zastřešené parkoviště u domu.

0%
Informační centrum Bludov

Informační centrum Bludov

Informační centrum se nachází v budově Kulturního domu na tř. A. Kašpara v Bludově.Poskytuje informace o službách a podnikatelských subjektech, kulturních akcích, ubytování a stravování, dále informace o významných památkách č ... (více)
Vzdálenost: 764 m
Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum je regionální dětské muzeum, které najdete v lázeňské obci Bludov asi 5 km jižně od města Šumperk na úpatí Jeseníků.  Zábavní park nabízí hravé expozice v interiéru, velké přírodní dětské hři ... (více)
Vzdálenost: 902 m
Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Informační centrum se nachází v budově Pradědova dětského muzea v Bludově.Lidé se zde mohou dozvědět kam na výlet, nebo za zajímavostmi v Bludově a okolí, kde se dá dobře najíst a ubytovat a co se děje v okolí zajímavého. Prod ... (více)
Vzdálenost: 905 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 995 m
Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek v Bludově jako jeden ze dvou na Moravě obývají jeho původní majitelé, potomci rodu Žerotínů.  Zámek stojící uprostřed obce Bludov patří odnepaměti rodu Žerotínů (Zierotin). Původní bludovský hrad byl zcela zničený v ... (více)
Vzdálenost: 1.21 km
Boží Tělo

Boží Tělo

Poutní kostelík z 2. poloviny 18. století na úbočí vrcholu Baba.
Vzdálenost: 1.53 km
Lázně Bludov

Lázně Bludov

Lázně známé novými postupy při léčbě dýchacích potíží. Využívají podhorského klimatu Jeseníků a místního přírodního zdroje, sirného termálního pramene, známého již v 16. stol. Lázně Bludov se nachází v severní č ... (více)
Vzdálenost: 1.85 km
Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Původní židovská komunita byla vypovězena šumperskými se souhlasem císaře Rudolfa II. v roce 1585. Počátek novodobého osídlení a vznik modlitebny spadá do druhé poloviny 19. století.Židovský hřbitov byl založen v roce 1911 (Záb ... (více)
Vzdálenost: 2.24 km
Lom Zbová - Bohutín

Lom Zbová - Bohutín

Opuštěný lom se nachází na západním svahu kopce Zbová u Bohutína a je charakteristický patrovým uspořádáním s výškou až 30 metrů.
Vzdálenost: 2.58 km
Fitness Kotelna

Fitness Kotelna

Velká plocha Fitness Kotelna s nejmodernější výbavou profesionálních strojů LIFEFITNESS a HAMMER STRENGHT. Máte k dispozici posilovací věže, stroje, lavičky, činky, kotouče. Využít můžete také osobních trenérů. Ve fitness ... (více)
Vzdálenost: 3.63 km
Farní kostel sv. Jana Křtitele

Farní kostel sv. Jana Křtitele

Nejvýznamnější šumperská církevní památkaJednolodní barokně upravovaná stavba má gotické jádro patrně již ze 13. století. V sousední bývalé faře bydlel Kryštof Lautner, statečná oběť losinských čarodějnických procesů.
Vzdálenost: 3.67 km
Počasí
8.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS