Penzion Bobrovník, Lipová-lázně
aktuálně 5.9 °C zataženo
23.02. | slabý déšť | 5.4 °C
24.02. | zataženo | 4.8 °C
25.02. | zataženo | 5.9 °C
Bobrovník 8 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 774 786 233
Bobrovník 8
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Bobrovník, Lipová-lázně

Penzion Bobrovník se nachází v osadě Bobrovník mezi Lipovou-lázněmi a Jeseníkem. 

Celková kapacita penzionu je 26 lůžek ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích a 1 apartmán. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, TV a satelitním přijímačem, všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu. V penzionu je Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. Celý penzion a restaurace jsou nekuřácké. K dispozici je úschovna lyží a jízdních kol, půjčovna skialpového vybavení, vybavení na hory (sněžnice, lyže, běžky) nebo také půjčovna sportovních koloběžek, horských kol, trekingových holí. V letním období k dispozici posezení na kryté terase a venkovní posezení u kruhového baru s krásným výhledem. Součástí je velké dětské hřiště s trampolínou, dřevěným domečkem se skluzavkou a pískovištěm. V sousedství je biofarma s ovcemi a koňmi a také dětské lanové centrum. Pár metrů od penzionu je rybník sloužící k ryboluvu a koupaní.

Parkování

Parkování přímo u penzionu.

0%
Ranch Eden

Ranch Eden

Rodinné hospodářství mezi pastvinami se stády oveček a protékající horskou bystřinou najdete na samotě, obklopené malebnou krajinou CHKO Jeseníky, vzdálené jen asi 2 km od lázeňského města Jeseníku.Ke strávení příjemného poby ... (více)
Vzdálenost: 849 m
Lyžařské běžecké trasy Jeseník a Bělá pod Pradědem

Lyžařské běžecké trasy Jeseník a Bělá pod Pradědem

Lyžařské stopy v blízkosti města Jeseník jsou nenáročné a mohou je tedy vužívat i méně zkušení lyžaři. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou pravidelně upravovány. Webkamera Jeseník.   Aktuální informace o úpravě běžeckých tras: http://www.jd ... (více)
Vzdálenost: 1.06 km
Golf Jeseník - Driving range

Golf Jeseník - Driving range

Driving Range Golf Jeseník je cvičný golfový areál v Jeseníku, v prostoru bývalých kasáren.Všem zájemcům nabízí seznámení s golfem a procvičování a rozvíjení již získaných golfových dovedností. Golfisté mohou využít ... (více)
Vzdálenost: 1.28 km
Sportovní hala - Jeseník

Sportovní hala - Jeseník

Nová sportovní hala v Jeseníku slouží pro futsal, florbal, tenis, volejbal, badminton, lezení a další sporty.Kapacita haly je cca 380 návštěvníků a slouží jak sportovním klubům z Jeseníku a okolí, tak všem sportovním nadšencům ... (více)
Vzdálenost: 1.61 km
Gilbertovo odpočívadlo

Gilbertovo odpočívadlo

Odpočívadlo s nádherným výhledem na hřeben Jeseníků.Památka vznikla jako „náhrada“ za původní Gilbertův pramen a pramen Glück auf, které s moderní výstavbou silnice ztratily svůj význam, či zanikly. V květnu 2016 byla proto k ... (více)
Vzdálenost: 1.62 km
Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Místo upalování domnělých čarodějnic dnes uvádí symbolický pomník.Pomník měl být původně postaven obětem koncentračního tábora na Bobrovníku v období druhé světové války. Při výrobě pomníku však vyšlo najevo, že zde b ... (více)
Vzdálenost: 1.67 km
Fenix Tenis Club Jeseník

Fenix Tenis Club Jeseník

Tenisový areál se 3 antukovými kurty a umělým osvětlením v areálu bývalých kasáren.
Vzdálenost: 1.70 km
Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka nabízí návštěvníkům 10 různých stanovišť na posílení a protažení celého těla.Každé z nich je opatřeno tabulí, která poskytuje základní informace o stanovišti, a to včetně jeho funkce, pokynů pro cvičení či h ... (více)
Vzdálenost: 1.83 km
Jesenické wellness

Jesenické wellness

Jesenické wellness je oáza klidu, kde najdete klid na duševní restart.Zrelaxujte své tělo masážív sauně, bylinné či parní lázni nebo ve whirpoolu. Na začátku cesty k harmonii TĚLA, DUŠE I MYSLI stojí právě zbrusu nový wellness ... (více)
Vzdálenost: 1.92 km
Koupaliště a wellness v Jeseníku

Koupaliště a wellness v Jeseníku

Venkovní koupaliště s travnatými plochami nabízí navštěvníkům bazén o délce 50 m, tobogán, výřivé prvky, brouzdaliště s dětským bazénkem, hřiště na plážový volejbal a další.V budově městského koupaliště se nachází ... (více)
Vzdálenost: 1.93 km
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 1.95 km
Počasí
5.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS