Ubytování Kohoutek, Lipová-lázně
aktuálně 5.9 °C zataženo
23.02. | slabý déšť | 5.4 °C
24.02. | zataženo | 4.8 °C
25.02. | zataženo | 5.9 °C
Lipová-lázně 433 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 605 541 004
Lipová-lázně 433
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Ubytování Kohoutek, Lipová-lázně

Domek se nachází v klidném prostředí na okraji obce. Kolem pozemku protéká potok Staříč, za domkem začíná les.

K dispozici ubytování ve 2 apartmánů. V prvním se nachází jeden pokoj se 2 lůžky s možností 2 přistýlek, kuchyňka, sociální zařízení. Ve druhém se nachází 2 pokoje pro 3 osoby s možností přistýlky, kompletně vybavená kuchyně, hala, sociální zařízení. Možnost sloučení obou apartmánu do jednoho, tak vznikne apartmán až pro 12 osob. Ubytování se psem po dohodě. Domek se nachází na velké prostorné a hlavně oplocené zahradě.

Parkování

Parkování na oploceném pozemku.

0%
Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka nabízí návštěvníkům 10 různých stanovišť na posílení a protažení celého těla.Každé z nich je opatřeno tabulí, která poskytuje základní informace o stanovišti, a to včetně jeho funkce, pokynů pro cvičení či h ... (více)
Vzdálenost: 429 m
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 607 m
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 1.03 km
Ranch Eden

Ranch Eden

Rodinné hospodářství mezi pastvinami se stády oveček a protékající horskou bystřinou najdete na samotě, obklopené malebnou krajinou CHKO Jeseníky, vzdálené jen asi 2 km od lázeňského města Jeseníku.Ke strávení příjemného poby ... (více)
Vzdálenost: 1.06 km
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 1.09 km
Minigolf TOČ

Minigolf TOČ

Minigolfové hřiště se nachází v areálu zahrady hotelu TOČ. Je určeno nejen hotelovým hostům ale i široké veřejnosti. Veškeré informace ohledně hřiště a zapůjčení holí a míčků poskytne recepce hotelu TOČ. Kromě minigolfu ... (více)
Vzdálenost: 1.67 km
Hotel Toč, Lipová-lázně

Hotel Toč, Lipová-lázně

Hotel Toč  patří do Wellness & kongres resortu Helios. Nachází se v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji.Celková kapacita hotelu je 55 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů. Hotel nabízí wellness zó ... (více)
Vzdálenost: 1.67 km
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 1.75 km
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 1.75 km
Počasí
5.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS