YEScyklo - Bukový okruh
 Doporučené období

Informace o trase:

Délka: 21.83 km
Obtížnost: těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:

YEScyklo - Bukový okruh

Bokovice, Bukový vrch a Bukový kopec, tyto všechny místa můžete spatřit při průjezdu této téměř 22 km dlouhé trasy.

Kromě přírodních zajímavostí a výhledu na vrcholky Jeseníků můžete cestou navštívit místa, které ohodnotí nejen pro svou historii (ruční papírna, Zámek ve Velkých Losinách), ale také proto, že zde můžete něco zajímavého zažiít (rybolov v Kociánově, Termály Losiny) či uspokojíte své mlsné jazýčky (Pralinkárna ve Velkých Losinách).

Start výletu

Velké Losiny (zámek)

Parkování

Parkovat je možné u Areálu Zdraví v katastru obce Velké Losiny.

Trasa

Velké Losiny (zámek) - Křižovatka (Velkolosinské pralinky) - Račinka (bus) - Pekařov - Studenec (vlek) - Pekařovský vrch (rozcestí) - Pekařovská cesta - Pod Jelení skalkou - Bukovice - Pod Lískovcem - Velké Losiny (Bukovická) - Velké Losiny (lázně) - Velké Losiny (zámek)

0%
Pizzeria Istria

Pizzeria Istria

Naši pizzerii najdete v samotném centru Velkých Losin přímo v Hotelu Istria.Těšit se u nás můžete na speciality italské kuchyně vyrobené z pečlivě vybíraných a nejkvalitnějších surovin. Pokrmy připravují naši kuchaři, kteří ... (více)
Vzdálenost: 1.03 km
Wellness hotel Diana Velké Losiny

Wellness hotel Diana Velké Losiny

Pečlivě připravené menu složené z pokrmů domácí i zahraniční kuchyně a doplněné o krajové speciality Jeseníků uspokojí chuťové buňky i toho nejnáročnějšího hosta.Menu restaurace je pečlivě poskládáno z domácí i zahra ... (více)
Vzdálenost: 1.76 km
Motorest Permoník

Motorest Permoník

Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní party.Našich 80 míst u stolu ve vnitřních prostorách a 90 míst na předzahrádkách ... (více)
Vzdálenost: 3.64 km
Restaurace Pod Kaštanem

Restaurace Pod Kaštanem

Provoz restaurace s nabídkou teplé a studené kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů.K dispozici je parkoviště, zahrada, předzahrádka pro pivnici a dva salonky. První salonek maximálně pro 32 osob a druhý maximálně pro 70 o ... (více)
Vzdálenost: 7.29 km
Red Rat Steak

Red Rat Steak

Kromě mexických specialit a steaků z pravého argentinského a uruquajského masa také nabízí denní menu.
Vzdálenost: 7.39 km
Počasí
-1.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS