Rychlebské stezky - Prokletý, Mramorový, Sjezdy
 Doporučené období

Informace o trase:

Čas: 28 minut
Délka: 6.55 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 6 metrů
Klesání: 403 metrů
Nejnižší bod: 346 m.n.m.
Nejvyšší bod: 747 m.n.m.

Rychlebské stezky - Prokletý, Mramorový, Sjezdy

Středně těžký sjezd trailů pod Sokolím vrchem s těžkým úsekem po trailu Prokletý.

Prokletý a Mramorový

Zážitek zpestřuje překonávání potoků mělkými brody, po vyskládaných kamenech nebo po lávkách.

Sjezdy

Hravý a členitý závěr „starých“ trailů pod Sokolím vrchem, který nevznikl obnovou loveckých chodníků, a proto se i zde setkáte s klopenými zatáčkami částěčně zapuštěnými pod úroveň terénu, vlnkami pro pumpování, projíždění po zadním kole nebo skákání.

0%
Kavárna Sofie

Kavárna Sofie

Kavárna spojená s cukrárnou nacházející se v malebných Priessnitzových lázních Jesenicka. Můžete si zde dát kávu a zákusky a přitom si užívat nádherný výhled na Jeseníky.Součástí kavárny je i dětská herna s mnoha herními ... (více)
Vzdálenost: 3.62 km
Restaurace 1837 v sanatoriu Priessnitz

Restaurace 1837 v sanatoriu Priessnitz

Lázeňská restaurace s dlouholetou tradicí Nejen ubytovaným hostů nabízí naše lázeňská restaurace čerstvě připravené denní menu.Široká nabídka vín ze slunné Moravy doplňuje sortiment vybraných nápojů. Ochutnejte také naše ... (více)
Vzdálenost: 3.65 km
Vinckovo kafe

Vinckovo kafe

Vinckovo kafe vyrábí vše s láskou a z pečlivě vybraných surovin. Sídlí v unikátním prostředí rodného domu Vincenze Priessnitze. 
Vzdálenost: 3.70 km
Wiener Kaffeehaus

Wiener Kaffeehaus

Kavárenský restaurant s front cooking fungující jako středisko praktického vyučování pro žáky oborů Gastronomie, Kuchař - číšník, Cukrář a Pekař.Wiener Kaffeehaus restaurant nese jméno dle původního názvu vily, ve které se ny ... (více)
Vzdálenost: 3.78 km
Hotel Zlatý Chlum

Hotel Zlatý Chlum

V příjemně zařízené hotelové restauraci se 65 místy u restauračních  stolů k sezení a 22 místy  k  sezení v boxech,  si můžete ochutnat zejména tradiční české pokrmy i lahůdky zahraničních kuchyní, včetně rybích s ... (více)
Vzdálenost: 3.83 km
Restaurace Hotelu Černá Voda

Restaurace Hotelu Černá Voda

Restaurant Černá Voda se zaměřuje na českou a mezinárodní kuchyni. Vaří se zde výhradně z čerstvých a prvotřídních produktů, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality a chutného menu od předkrmů, přes hlavní jídla až po dezerty. ... (více)
Vzdálenost: 4.27 km
Počasí
16.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS