Lázeňský dům Wolker, Jeseník
aktuálně 8.5 °C slabý déšť
02.03. | slabý déšť | 8.9 °C
03.03. | zataženo | 9.6 °C
04.03. | zataženo | 11.3 °C
Priessnitzova 268/14 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 584 491 111
Priessnitzova 268/14
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Lázeňský dům Wolker, Jeseník

Lázeňský dům Wolker se nachází v Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku.

Lázeňský dům Wolker disponuje kapacitou ubytování 68 lůžek ve 34 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, televizory se satelitním příjmem a vnitřním informačním okruhem a telefonem. V budově se mimo jiné nachází také ošetřovna s lékařskou službou, prostory pro podávání inhalací a stylová jídelna.

Parkování

Parkování v areálu lázní.

0%
Domácí pramen

Domácí pramen

Pramen vystavěný lázeňskými hosty na budově Hrad.Domácí pramen spatřil světlo světa v roce 1843, tedy ještě za života zakladatele lázní, a zachoval se až na nepatrné detaily v prapůvodní podobě. Voda vytékala z bronzové hlav ... (více)
Vzdálenost: 134 m
Muzeum Vincenze Priessnitze

Muzeum Vincenze Priessnitze

O vodě a jejích účincích vypráví muzeum objevitele vodoléčby a zakladatele jesenických lázní.Muzeum zakladatele jesenických lázní Vincence Priessnitze sídlí v domě, v němž se osvícený muž narodil a v roce 1822 otevřel vůbe ... (více)
Vzdálenost: 138 m
Francouzský pramen

Francouzský pramen

Pomník s pramenem věnovaný Priessnitzovi rumunským architektem Blarambergem.rancouzský pramen nechal v roce 1841 postavit plukovník de Blaramberg z Transylvánie, kde se později stal hlavním architketem řešícícm přestavbu Bukureště. P ... (více)
Vzdálenost: 212 m
DiscGolfPark Priessnitz

DiscGolfPark Priessnitz

Hracím prostorem je Park Vincenze Priessnitze, každá jamka je doplněna i otázkou týkající se lázní. Disky se půjčují v lázeňském infocentru.Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, t ... (více)
Vzdálenost: 225 m
Lavice Návrat Germánů z lovu

Lavice Návrat Germánů z lovu

Skvostná lavice umístěná na vyhlídkovém místě v parku Vincenze Priessnitze.Lze předpokládat, že symbolika Germánů měla reprezentovat sílu a odkaz kořenů velkého národa a částečně reflektuje i většinové zastoupení v okolníc ... (více)
Vzdálenost: 235 m
Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzovy léčebné lázně leží ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 metrů nad mořem.Celý areál je citlivě zasazený do krajiny, tvoří dominantu ... (více)
Vzdálenost: 247 m
Reinholdova fontána

Reinholdova fontána

Sezónní fontána s vodotryskem pojmenovaná po lázeňském doktorovi Josefu Reinholdovi.Fontána je věnována Josefu Reinholdovi, který v lázních s přestávkami působil mezi roky 1913—1947. Doktor byl velice vzdělaný člověk, ovládal d ... (více)
Vzdálenost: 252 m
Krytý bazén v Priessnitzových lázních

Krytý bazén v Priessnitzových lázních

Krytý bazén v Priessnitzových lázních je součástí lázeňského domu V.Priessnitze.Krytý bazén 17 x 10 m má tvar ledviny, je vybaven vodopádem, protiproudem a součástí areálu je vířivka. Teplota vody v bazénu je 28°C. K návštěv ... (více)
Vzdálenost: 285 m
Kluziště v lázních

Kluziště v lázních

Zimní kluziště s umělým ledem v areálu jesenických lázní, které je v provozu od prosince do března. Možnost zapůjčení bruslí.
Vzdálenost: 285 m
Počasí
8.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS