hřiště v Jeseníkách

 6 cílů
Háj víly Ozdravy

Háj víly Ozdravy

Originální přírodní hřiště, které citlivě využívá a rozvíjí přirozené lesní prostředí lázeňského vrchu. Děti čekají interaktivní herní a vzdělávací prvky, průvodcem je víla Ozdrava
Lesní zážitkový park Dolní Morava

Lesní zážitkový park Dolní Morava

Otevřete dveře do světa pohádkových domečků, skluzavek a prolézaček. Vstupte do lesního království pro dovádění bez hranic. To vše na Dolní Moravě.V parku najdete pohádkové domečky umístěné na stromech v různých výškách ... (více)
Disc Golf Park Dolní Morava

Disc Golf Park Dolní Morava

Zahrajte si s přáteli nebo rodinou Disc Golf na Dolní Moravě. Hřiště se nachází na sjezdovce U Slona vedle bobové dráhy.Každá jamka je určena TeePadem, místem prvního odhozu a speciálním košem pro chytání disků. Hráč, kter ... (více)
Mamutíkův vodní park

Mamutíkův vodní park

Poznej, jak se vodá chová, jakou má sílu a kde nám může pomáhat. Jedno velké vodní hřiště s horami zábavy naleznete na Dolní Moravě.Voda v horní části parku vyvěrá v potůčcích, které se větví a vytváří ramena regulov ... (více)
Pískový svět Dolní Morava

Pískový svět Dolní Morava

Ponoř nohy do písku a objevuj "Svět písku" pro malé objevitele a archeology na Dolní Moravě.Zažijte atmosféru skutečného divokého západu se stavbami, které jako by vypadly z westernového filmu. Můžete je prozkoumat přes síť, leze ... (více)
Dětský park Amálka

Dětský park Amálka

Navštivte náš malý ráj letní zábavy. Najdete zde 3 tubingové dráhy různé délky a obtížnosti a další atrakce.  Vyzkoušejte si zdolat lezecké stěny. Vyskáčte přebytečnou energii na obří vzduchové trampolíně a můžete ... (více)
 6 cílů
Počasí
18.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS