Kemp Jeseníky

 5 ubytování
Autocamping Bobrovník, Lipová-lázně

Autocamping Bobrovník, Lipová-lázně

Autocamping Bobrovník se nachází v údolí řeky Staříč mezi obcí Lipová-lázně a městem Jeseník v sousedství chráněného krajinného území.K dispozici ubytování ve čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízení ... (více)
Autokemping DOLINA

Autokemping DOLINA

Autokemping poskytuje ubytovací služby již od roku 1964 a nabízí ubytování v letních měsících v chatkách pro 2-4 osoby. Část chatek je vybavena sociálním zařízením s teplou vodou. Ve všech chatkách je elektrická energie a postel ... (více)
Kemp a cyklopoint Skiland

Kemp a cyklopoint Skiland

Kemp slouží pro milovníky stanování, kempování, karavanisty, cyklisty i nenáročné turisty. V prostorách kempu naleznete místo pro postavení stanu, zaparkování auta nebo karavanu, noclehárnu pro 10 osob (jdnoduché přespání ve vlas ... (více)
Kemp a koupaliště Červenka

Kemp a koupaliště Červenka

Klidný kemp s koupalištěm je jen několik minut pěší chůze od městečka Javorník. V jeho sousedství se také nachází Ekologické centrum Rychleby, které zve k návštěvě. Areál kempu tvoří 6 celoročně obyvatelných chat s kap ... (více)
Středisko Doubrava

Středisko Doubrava

Středisko Doubrava se nachází v srdci Ondřejovic 3,5 Km západně od Zlatých Hor. Malebný kraj Zlatohorska s národní přírodní rezervací Rejvíz a středověkým skanzenem zlatorudných mlýnů ze 14. století, láká k návštěvě. Je tu ideální prostředí pro r ... (více)
 5 ubytování
Počasí
5.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS