Horská chata Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 21 ubytování
Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Přijměte pozvání do útulných prostor naší chaty v klidné části okouzlujícího Rejvízu.Ochotný personál a vybavení chaty má posloužit rodinám s dětmi, nadšeným sportovcům, turistům i všem, kteří hledají klid a odpočinek v ... (více)
Horská Chalupa U Haničky

Horská Chalupa U Haničky

Nabízime krátkodobý pronájem chalupy pro celoroční rodinnou dovolenou pod lyžařským střediskem Červenohorské sedlo.Horská chalupa Hanička je vhodná pro rekreaci a dovolenou pro rodiny nebo menší kolektivy. Horská chalupa je samostat ... (více)
Horská chata - Zálesí

Horská chata - Zálesí

Chalupa s kapacitou 10 lůžek se nachází u lesa v horní části horské osady Zálesí, která spadá pod 7km vzdálené malebné městečko Javorník. Javorník leží na severu okresu Jeseník a pro svou polohu je ideálním výchozím bo ... (více)
Horská Chata Esty

Horská Chata Esty

Chata Esty se nachází v malebné osadě Filipovice, na kraji lesa, bez silničního provozu, s dobrou dostupností do lyžařských a turistických center Červenohorské sedlo (10 min) a Kouty (20 min).Dva apartmány a dva samostatné poko ... (více)
Horská chata Kamzík, Klepáčov

Horská chata Kamzík, Klepáčov

Chata Kamzík se nachází v osadě Klepáčov přímo v lyžařském areálu.Ubytovací kapacita je 52 osob. Hlavní budova nabízí k ubytování 28 lůžek + 4 přistýlky v 7 pokojích. Ve vedlejší budově je 17 lůžek + 3 přistýlky ve 4 pok ... (více)
Horská chata Kaste

Horská chata Kaste

Horská chata, která je situována přímo u lyžařského vleku a letní bobové dráhy, disponuje 13 pokoji, z toho 10 dvoulůžkovými, 2 čtyřlůžkovými a 1 třílůžkovým pokojem. Celková kapacita je 29 lůžek + 4 přistýlky. 4 pokoje ... (více)
Horská chata Silvie

Horská chata Silvie

Horská chalupa v Jeseníkách, v oblasti Snowparku Paprsek a Olšanka v obci Velké Vrbno, nadm. výška 820 m. Chalupa je situována přímo na rozhraní 2 sjezdovek. Svou polohou a vybavením je vhodná především pro rodiny s dětmi, ale i ... (více)
Počet lůžek: 16
Horská chata Smrčník, Lipová-lázně

Horská chata Smrčník, Lipová-lázně

Chata Smrčník se nachází v nadmořské výšce 740 m n.m. na rozhraní Rychlebských a Jesenickým hor pod horou Smrčník zhruba 2 km od obce Lipová-lázně.  K dispozici je 8 pokojů (2-5ti lůžkových) se společným zařízení na patře a ... (více)
Chalupa Chiranka, Lipová-lázně

Chalupa Chiranka, Lipová-lázně

Horská Chalupa Chiranka leží přímo v centru obce Lipová-lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. Ubytování  vhodné pro skupinové pobyty, rodiny s dětmi i seniory.Celková kapacita chalupy je 45 lůžek. K dispozici je ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 21 ubytování
Počasí
4.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS