Prázdninový dům Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 ubytování
Domeček Karlov

Domeček Karlov

Ubytování Karlov leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov pod Pradědem v CHKO Jeseníky. V zimě zde najdou zalíbení lyžaři a v létě vyznavači horské přírody a čerstvého vzduchu.Domeček na zahr ... (více)
Počet lůžek: 8
Domeček Martin

Domeček Martin

Ubytování Karlov leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov pod Pradědem v CHKO Jeseníky. V zimě zde najdou zalíbení lyžaři a v létě vyznavači horské přírody a čerstvého vzduchu.Využijte rekrea ... (více)
Počet lůžek: 12
Horská chalupa Alberta 1

Horská chalupa Alberta 1

Chalupa ALBERTA 1 - je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a pohodu v malebné a klidné vesničce Chrastice u Starého Města pod Sněžníkem.Je vhodná jak pro krátkodobý víkendový pobyt, tak i pro hezkou dovolenou v jakémkoliv ročn ... (více)
Počet lůžek: 19
Horská Chata Julie

Horská Chata Julie

Uvnitř stylové horské chaty jsou 2 identicky zařízené apartmány pro 4 osoby.
Počet lůžek: 8
Chaloupka Na Splavu

Chaloupka Na Splavu

Toužíte po aktivním odpočinku v přírodě a příjemném prostředí?Ubytování v malebném prostředí Jeseníků mazi obcemi Ostružná a Branná, při vstupu do údolí, které tvoří masiv Šerák - Keprník - Vozka. Romantika, klid, chrá ... (více)
Počet lůžek: 14
Chaloupka Rudná

Chaloupka Rudná

Přijeďte ochutnat ten božský klid a čerstvý vzduch, pohladit sousedovy ovečky a projít se do nekonečných kopců za chaloupkou. ětem slibujeme nadšení z velké zahrady a spousty hraček a rodičům z jejich úsměvů od ucha k uchu a zas ... (více)
Počet lůžek: 15
Chalupa Dvojka

Chalupa Dvojka

Stylová, moderně, vybavená roubená chalupa v Jeseníkách, obec Štědrákova Lhota.Přízemní, nově zrekonstruovaná, roubená, rekreační chalupa je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena: 1) obývací místnost - gauč s kř ... (více)
Počet lůžek: 12
Chalupa Hegerovi

Chalupa Hegerovi

Rekreační chalupa je po rekonstrukci bývalé zemědělské usedlosti z roku 1926 a je nyní součástí ekofarmy.Zabýváme se chovem skotu plemene Charolais a Limusine. Chalupa má celkovou kapacitu 13 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojíc ... (více)
Počet lůžek: 13
Chalupa Jednička

Chalupa Jednička

Stylová, moderně, vybavená roubená chalupa v Jeseníkách, obec Štědrákova Lhota.Chalupa je pronajímána jako celý objekt, pokud nevyužijete celou kapacitu objektu, tento nedoobsazujeme a budete v objektu jen Vy. Na objekt je možné si vz ... (více)
Počet lůžek: 18
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 ubytování
Počasí
5.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS