Ubytování Javornicko a Žulovsko

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 ubytování
Apartmán Javorník

Apartmán Javorník

Apartmán se nachází 200m od centra města Javorníku. Parkování u domu, úschovna kol, motorek. Apartmán má samostatné sociální zařízení, vybavenou kuchyňku, lednici.Pronájem apartmánu pro 2 až 4 osoby ve 2 ložnicích.
Apartmán pod zámkem

Apartmán pod zámkem

K pronájmu je k dispozici nově vybudovaný nekuřácký apartmán, který se nachází v historickém domě ze 14. století v centru Javorníku pod zámkem Jánský vrch.Apartmán se skládá z 3 ložnic, obývacího pokoje, velké kuchyně,  ... (více)
Apartmán Pohoda Javorník

Apartmán Pohoda Javorník

Výborně hodnocený Apartmán Pohoda vás zve k pobytu v malebném městečku Javorník na úplném severu Moravy, až u hranic s Polskem. Čeká na vás okouzlující příroda Rychlebských hor plných turistických zajímavostí a památ ... (více)
Ekocentrum Rychleby

Ekocentrum Rychleby

 Ekocentrum Rychleby disponují ubytovacími kapacitami v rozsahu 11 dvoulůžkových a 9 čtyřlůžkových moderních pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC a koupelna se sprchovým koutem) a vlastním balkónem. V pokoji je k dispozic ... (více)
Horská chata - Zálesí

Horská chata - Zálesí

Chalupa s kapacitou 10 lůžek se nachází u lesa v horní části horské osady Zálesí, která spadá pod 7km vzdálené malebné městečko Javorník. Javorník leží na severu okresu Jeseník a pro svou polohu je ideálním výchozím bo ... (více)
Hospoda na Pelnáři

Hospoda na Pelnáři

Apartmán pro 4 osoby s kuchyňkou, koupelnou. a jednou ložnicí. Připojení k internetu, TV. Mobileheimy: 4 a 5 lůžkový se sprchou a kuchyní.Apartmán - cena za osobu činí 350/noc Mobileheimy - cena za osobu/noc 300,- 
Hostinec Na návsi

Hostinec Na návsi

Celoročně nabízí 2 pokoje po 3 lůžkách a 1 pokoj po 2 lůžkách. Možno také přistýlka. Pokoje jsou útulně zařízené, s příslušenstvím, koupelna se sprchovým koutem. Parkování je zajištěno na soukromém místě, nebo přímo ... (více)
Hotel pod Zámkem

Hotel pod Zámkem

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti zámku Jánský Vrch v Javorníku.     K dispozici je ubytování hotelového typu: dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Celková kapacita 19 lůžek. Hotel poskytuje snídanì, ... (více)
Hotel Taverna

Hotel Taverna

Hotel nabízí ubytování hotelového typu - 3 apartmány, dvojlůžkové pokoje, jednolůžkové pokoje i přistýlky. Celková kapacita 38 lůžek. Součástí hotelu je také restaurace nabízející různé speciality české i evropské kuchy ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 ubytování
Počasí
23.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS