Ubytování Hanušovicko a Dolní Morava

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 18 ubytování
Horská chalupa Alberta 1

Horská chalupa Alberta 1

Chalupa ALBERTA 1 - je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a pohodu v malebné a klidné vesničce Chrastice u Starého Města pod Sněžníkem.Je vhodná jak pro krátkodobý víkendový pobyt, tak i pro hezkou dovolenou v jakémkoliv ročn ... (více)
Počet lůžek: 19
Horská Chata Julie

Horská Chata Julie

Uvnitř stylové horské chaty jsou 2 identicky zařízené apartmány pro 4 osoby.
Počet lůžek: 8
Horská chata Silvie

Horská chata Silvie

Horská chalupa v Jeseníkách, v oblasti Snowparku Paprsek a Olšanka v obci Velké Vrbno, nadm. výška 820 m. Chalupa je situována přímo na rozhraní 2 sjezdovek. Svou polohou a vybavením je vhodná především pro rodiny s dětmi, ale i ... (více)
Počet lůžek: 16
Hotel na Trojce

Hotel na Trojce

Název hotelu Na Trojce je odvozen od čísla popisného 3 na okraji obce Jindřichov v Olomouckém kraji. Skvělá pozice hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku, druhého nejvyššího pohoří v České republice, Vás alespoň na chvíli odvede od ... (více)
Chaloupka Na Splavu

Chaloupka Na Splavu

Toužíte po aktivním odpočinku v přírodě a příjemném prostředí?Ubytování v malebném prostředí Jeseníků mazi obcemi Ostružná a Branná, při vstupu do údolí, které tvoří masiv Šerák - Keprník - Vozka. Romantika, klid, chrá ... (více)
Počet lůžek: 14
Chalupa Jinřichov

Chalupa Jinřichov

Chalupa je vhodná k celoroční rekreaci a nachází se na úpatí Hrubého Jeseníku.Chalupa je umístěna v překrásné krajině Jeseníky - Jindřichov. Nachází se na okraji obce na polosamotě v tichém údolí potůčku Staříč.Zahrada ... (více)
Počet lůžek: 12
Chalupa U lípy

Chalupa U lípy

Zveme Vás k pobytu na nově vybudované roubené chalupě postavené v původním selském stylu. Objekt se nachází v Kunčicích, v nádherném prostředí na úpatí Jeseníků a Rychlebských hor.Chalupa je rozdělena na přední a zadní čás ... (více)
Počet lůžek: 17
Chata Heduš

Chata Heduš

Láká vás čistý vzduch, hory a krásná příroda? Chcete si aktivně nebo i pasivně odpočinout? Ideální volbou bude pro vás naše chata Heduš v Jeseníkách.Chata Heduš se nachází v údolí Velkého Vrbna asi deset kilometrů za St ... (více)
Počet lůžek: 8
Chata Jelenka - Františkov

Chata Jelenka - Františkov

Prostředí Jeseníků kolem Branné nabízí sportovní vyžití po celý rok. Obec Branná poslouží za cíl i milovníkům architektury.Chata poskytuje nový příjemný dřevěný interiér. Dům byl vytvářen se snahou o atmosféru tradič ... (více)
Počet lůžek: 38
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 18 ubytování
Počasí
23.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS